Dobczyce - Nasze miasto - Nasze forum

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Listopad 21, 2008, 21:07:13
Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Jakies nowosci????  (Przeczytany 516 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
koziorka
Starszy Szeregowy
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 17




Ignoruj
« : Listopad 09, 2007, 11:54:20 »

Hej
Mam pytanko
czy sa jakies nowosci w ofertach przacy w Dobczycach
glownie chodzi mi o wysokosci aktualnych zarobkow w takich firmach jak wawel itp..
Zapisane
krasti
Główny Koziorz
*****

Karma: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1002



WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2007, 15:36:44 »

najszybciej oferty znajdziesz na stronie urzedu pracy Wink praca.myslenice.pl tam są zazwyczaj wszystkie ofery. Ale zaglądam tam często z ciekawości i nic specjalnego nie ma Wink

W wawelu i tym podobnych raczej zbyt wysokich zarobków nie ma, przynajmniej kiedyś znaczących sum nie było. Ale proponuję poszperać po forum, jest kilka tematów odnośnie Wawelu i Alphy i były tam opisane zarobki.

pozdrawiam i witam jednocześnie na forum,
K.
Zapisane

tworzenie stron internetowych - moje portfolio. Nowa wersja! - akutalizowane na bieżąco
koziorka
Starszy Szeregowy
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 17




Ignoruj
« Odpowiedz #2 : Listopad 18, 2007, 18:23:06 »

Z nowosci - w Myslenicach otwieraja Biedronke - opinie na temat tej firmy znaja chyba wszyscy
Zapisane
prezes
Młodszy Chorąży
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 193





Ignoruj
« Odpowiedz #3 : Listopad 18, 2007, 18:36:04 »

Tak, fatalne traktowanie pracowników, zobaczymy jak będzie w Myślenicach. Ale ceny maja nawet przystępne.
Zapisane

Prezes
malenka001
Gość

« Odpowiedz #4 : Listopad 19, 2007, 14:04:59 »

Witam, jestem nowa na forum ale z tego co czytam...( biorę pod uwage głównie opinie użytkowników) to chyba nie znajdepracy w dobczycach. Jest coś dla osób niepełnoletnich?  wink
Zapisane
krasti
Główny Koziorz
*****

Karma: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1002



WWW
« Odpowiedz #5 : Listopad 19, 2007, 14:11:24 »

niepełnoletnich? zapewne coś znajdziesz w alphie (pracował tam mój kuzyn we wakacje, mimo, że do pełnoletności mu jeszcze brakuje) i zapewne w kilku innych tego typu zakładach. Ale...skoro już przeczytałaś trochę tego forum to wiesz, że praca w tych miejscach bywa różna.

Dla niepełnoletnich raczej ciężko coś będzie znaleźć, po pierwsze nie jesteś zapewne dyspozycyjna w pełnym wymiarze pracy (obowiązek szkolny) a po drugie urząd pracy Cię nie dofinansuje (bo nie jesteś bezrobotna) chyba, że ktoś ma jakieś inne informacje na ten temat.
Zapisane

tworzenie stron internetowych - moje portfolio. Nowa wersja! - akutalizowane na bieżąco
prezes
Młodszy Chorąży
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 193





Ignoruj
« Odpowiedz #6 : Listopad 19, 2007, 14:11:41 »

Malenka 001. wszystko zależy jaką byś chciała dostać pracę i jakiego rodzaju jest Twoja niepełnosprawność. Znam firmy w Dobczycach, które bardzo chętnie zatrudniają osoby z tzw.grupą niepełnosprawności. Oczywiście ilość etatów jest ograniczona. Ale nie zniechęcaj się i szukaj odpowiedniej pracy, która przynosiła by Ci satysfakcję.

Dodano: 19.11.2007 14:13:17
apropos, źle przeczytałam....   upsss....    icon_crazy




________
edit by krasti,
prezes proszę używaj opcji zmień, przy danym poście, staraj się nie pisać dwóch postów pod rząd.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2007, 14:15:52 wysłane przez krasti » Zapisane

Prezes
Strony: [1]   Do góry
Drukuj

Dobczyce  |  Dobczyce - sprawy lokalne  |  Praca, praca.... Praca w Dobczycach  |  Wątek: Jakies nowosci????

Skocz do:  

Artykuły SEO Dobczyce | Sitemap Powered by SMF 1.1.2 | SMF © 2005, Simple Machines LLC | theme by krasti | projektowanie stron internetowych