Forum Dobczyce
Zaloguj się

Sezon 2010/2011

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2010, 14:00:21 pm »
no właśnie!!! chyba pierwszy i ostatni sezon w tych rozgrywkach!!!!

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 25, 2010, 14:55:32 pm »
Uwazam ze cala ta DLH firm to jeden wielki przekret, po co robic wogole takie rozgrywki skoro wokol tego pojawia sie tyle niescislosci, po co pisac regulamin skoro sie go nie przestrzega. Kazda kolejna DLH to mistrzostwo swiata, kazdy chce wygrywac za wszelka cene wystawiajac w swych druzynach zawodnikow ktorzy kopia w ligach  czy tez klasach. Nie tedy droga, to miala byc zabawa a nie zawodowstwo!

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 25, 2010, 17:22:02 pm »
a jaki był powód walowera 3 :0 dla blokowianki - chodzi mi o mecz ( blokowianka - młodzi gniewni ) z dnia 28.11.10 o godz. 9.30      ??????

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 26, 2010, 02:32:10 am »
Powód był bardzo prosty... Strasznie potrzebne 3 punkty dla blokowianki :) a tak na poważnie to "podobno" Młodzi mieli zawodnika "nie regulaminowego", co swoja drogą jest idiotyczne zważywszy na to że drużyny zgłaszają składy przed rozgrywkami i wtedy jakoś Panowie organizatorzy problemu nie znaleźli. Taka sama sytuacja dotyczy Kanpolu z tego co rozmiawiałem z jednym z graczy to Panowie "zielone stoliki" wykluczyli im zawodnika którego wcześniej dopuścili.

Offline Robertinio9

 • *
 • 5
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 26, 2010, 18:59:47 pm »
 Regulamin DLH jest tylko po to aby go obchodzić! Czemu przyznano walkower tylko Blokowiance w meczu z Młodymi Gniewnymi ? Wedle regulaminu walkower należał sie także Wawelowi, bo ten nieuprawniony zawodnik grał także w spotkaniu z ekipą z Towarowej. W regulaminie DLH jest napisane że mogą grać tylko zawodnicy którzy grają co najwyżej w B klasie a  interpretacja regulaminu przez rade ligi była taka że zawodnik z wyższych lig może jednak  grać tylko żeby nie strzelał bramek ! Gdzie sens gdzie logika?
Ci którzy tworzyli regulamin sami go obchodzą bo tak im wygodniej, bo poprzez poprawną interpretacje stworzonego przez siebie regulaminu teraz sami by nie potrafili się w nim odnaleźść.
Z posiadanych przeze mnie informacji (choć moja wiedza w tym temacie na pewno nie jest kompletna) nie uprawnieni zawodnicy grali takżę w Kanpolu, Pasiakach,Alphie, a nie posypały się dalsze walkowery.
 Problem polega na tym że nikt nie weryfikuje listy zgłoszeń, jeśli zawodnik gdzieś gra w innym podokręgu niż myślenickim to może sobie grać w A klasie, VI, V lidze itd. nikt tego nie sprawdza albo przymyka oko bo to jest znajomy jego znajomego którego z kądś tam zna....
 Szkoda że tak się dzieje bo sam pomysł Dobczyckiej Ligi Halowej był dobry tylko że z roku na rok obniżane są standardy, takich odstępstw od regulaminu jak ten jeden jest dużo więcej można by było napisać ciekawą prace bądź artykuł o tym jak stworzyć prawo po to bo go nie przestrzegać :-(

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 26, 2010, 21:22:50 pm »
następny sezon w innych rozgrywkach!!!!!

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2010, 00:16:34 am »
Witam ,


Walkower dla Młodych Gniewnych został przyznany słusznie . W meczu z Blokowianką zagrał  tam bowiem zawodnik który był nieuprawniony do gry w DLH a kapitan Blokowianki udowodnił , że ten zawodnik grał w tym meczu (strzelił gole , więc był zapisany w tabeli strzelców). Dlaczego Wawel nie dostał  walkowera na jego korzyść  ? Dlatego , że nie jest w stanie udowodnić Młodym Gniewnym że tenże zawodnik grał w tym meczu .
Jeżeli jest , proszę zgłosić do Pana Andrzeja Topy w MGOKiS  . Posypią sie następne walkowery . Oczywiście dotyczy to wszystkich drużyn , nie tylko Modych Gniewnych . Jeżeli macie dowody na to , ze w którejś z drużyn zagrał zawodnik który "na jesień" wystąpił w meczu A klasy lub pow 1ligi Juniorów , proszę zgłaszać .
Zmiast narzekać na regulamin DLH zastanówmy sie wspólnie jak w przyszłości uniknąć takich nieporozumień. Twórcy regulaminu liczyli na zwyczajną uczciwość grających w niej zawodników . Jak widać to nie wystarczy . Są drużyny , które "po trupach" dążą do celu , jakim jest mistrzostwo DLH . Oszukują , kombinują , niszcząc tym samym pierwotny zamysł  twórców DLH - którym miała być sportowa ZABAWA dla AMATORÓW .
Osobiście jestem za tym , żeby w regulaminie wprowadzić punkt , który pozwoli na usunięcie takiej drużyny z ligi - w każdej chwili i w dowolnym czasie . Należy ukręcić takiego "bata" aby ewentualne  konsekwencje wprowadzenia zawodnika nieuprawnionego były bardzo dotkliwe.  Jeden walkower ?? Mało! Przy odrobinie szczęścia drużyna oszustów wejdzie do fazy grupowej ..wygra ligę a na dodatek otrzyma w nagrodę za te oszustwa - Puchar DLH i nagrodę od sponsorów . Sprawiedliwe ? Nie , ale tak może się stać .
Nie "wieszajmy psów" na samej lidze . Liga jest potrzebna . Jest jedną z nielicznych rozrywek sportowych w naszym mieście . Wzbudza coraz większe zainteresowanie . Dopilnujmy tylko , aby była rozgrywana  w duchu zasady fair play . Dopracujmy tak regulamin , aby w przyszłości nie zdarzały sie takie historie . Będzie dobrze ! Pozdrawiam

Offline Paloma89

 • *
 • 22
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 28, 2010, 19:06:27 pm »
a według mnie walkower  przyznany na nie korzyść Młodych Gniewnych jest nie sprawiedliwy...tutaj jest sytuacja patowa.Bo po pierwsze protest zgłoszony przez kapitana Blokowianki nie powinien być wogóle rozpatrywany.a dlaczego??? - w regulaminie pisze wyraźnie że ""Odwołania należy składać pisemnie do Szefa Rady w terminie do 1 godziny od spornego zdarzenia odwołanie złożone po w/w terminie nie jest rozpatrywane"" a tutaj odwołanie zostało złożone po kilkunastu dniach..Z drugiej zaś strony zgłoszenie zawodnika do Ligi który występuje w VI lidze to już też przesada..ale nie mnie to oceniaća co do "grania na lewo" w innych zespołach to wypowiem się tak : Jeśli chodzi o Alphe to nie boję sie tego powiedzieć i powiem - fakt zagrał u nas jeden zawodnik który w.g regulaminu nie powinien grać.zagrał tylko pierwszy mecz i więcej już nie grał i ja NIE ROBIĘ Z TEGO TAJEMNICY I NIE PRÓBUJĘ WMÓWIĆ ŻE ON NIE GRA (akurat w tym przypadku w MLJ) bo gra.
Zawodników z MLJ jest akurat wielu w naszej lidze.Tak samo jak i z kl.A są..ale po co mówić/pisać ciągle jedno i to samo...jak i tak to nic nie zmieni bo kto będzie miał grać to i tak będzie grał ...

Podzielę tutaj zdanie Robertinho9 i również powiem że dobrym sposobem na niwelowanie takiego grania na lewo byłoby sprawdzanie,przed startem ligi listy zawodników.Kto nie uprawniony-gra wyżej - wykreślany z listy i nie byłoby potem takich sytuacji jak teraz.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 19:26:36 pm wysłana przez Paloma89 »
"Nie jestem najlepszy na świecie, ale uważam, że nikt nie jest lepszy ode mnie"

Offline Robertinio9

 • *
 • 5
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 28, 2010, 19:45:04 pm »
Chcecie dowodu na to że ten zawodnik wystąpił w meczu  z Wawelem prosze bardzo:
http://futbol.org.pl/news,23043.html - dziewiąte zdjęcie od góry licząc na tym go widać najwyraźniej.Jest widoczny także na szóstym i szesnastym ale znając niektórych mentalność to i tak mieli by wątpliwości czy aby na pewno zagrał...
 Rozwiązaniem  problemu gry nie uprawnionych zawodników jest "zciągnięcie ograniczeń"  że do B klasay, II ligi juniorów itp.  po prostu grają wszyscy którzy mają ochote nie ważne czy z C klasy czy piątej ligi jeśli sie uczyć to od najlepszych. Ale wiem że to niestety nierealne bo wtedy niektórzy by sobie nie pograli...

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2010, 00:56:41 am »
Co do ligi, oczywiście że liga musi być kontynuowana, nie mamy zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o rozgrywki w naszej okolicy, zwłaszcza jeśli chodzi o sezon zimowy.

Wracając do tematu walkowera zupełnie się zgadzam z Paloma89, gdzie był kapitan blokowianki w dniu meczu? gdzie był Pan Żądło (koordynator rozgrywek) który doskonale zna chłopaków z Młodych Gniewnych. Dlaczego po 2 tygodniach blokowianka nagle sobie przypomniała o tym że Młodzi Gniewni mieli nie regulaminowy skład? Nie snuje tutaj żadnych teorii spiskowych ale gdyby blokowianka nie dostała tego walkowera jej sytuacja byłaby co najmniej nie ciekawa. IMO ten walkower powinien zostać cofnięty. Teraz była przerwa w rozgrywkach mam nadzieje że Panowie organizatorzy zrobili sobie rachunek sumienia i posprawdzali wszystkie drużyny tak jak należy. Chciałbym zobaczyć tabelkę z rozpisanymi drużynami w których byli nie regulaminowi zawodnicy, bez żadnych walkowerów a jeśli w drużynie pojawi się po raz kolejny taki zawodnik wtedy wyciągnąć konsekwencje.

I w ogóle zrobić tak, że nie ma żadnych juniorów itd. Wymóg pełnoletności potwierdzony dokumentem, zero klubów. Jeśli ktoś gra w klubie ma cały rok grania nie musi jeszcze tutaj się pokazywać. Może drastyczne metody które obniżą poziom sportowy rozgrywek ale za to unikniemy wszelkich wątpliwości. Jeśli ma to być liga amatorów to mają grać amatorzy, sprawa bardzo prosta. Podobnie można by coś ująć w regulaminie jeśli chodzi o drużyny/zawodników w ligach futsalowych bo tacy też się pokazać mogą.

Pozdro dla wszystkich

Offline ksu

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:39:35 am »
zgadzam się jak liga amatorów to amatorów!!! a koordynator powinien się wykazywać od tego jest!weryfikacja zawodników przed sezonem przez organizatora to podstawa jak sobie nie radzi niech kogoś wyznaczy do tego potem przed meczem weryfikacja z listą i dowodem osobistym to ma tylko przyszłość.

Offline Krzysiek

 • *****
 • 2252
 • Płeć: Mężczyzna
  • EB Info
Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2010, 22:33:57 pm »
Załóżcie karty zawodnikom, coś na wzór profesjonalnych, wyrywkowo je sprawdzać kto jest uprawniony do gry, dodatkowo prócz walkowerów to również moim zdaniem kary finansowe.
Jak sami sobie nie uproście sprawy to wam liga zaraz padnie bo w końcu stanie się tak że będą grali nie uprawnieni zawodnicy w drużynach .
Liga Amatorska ale podejdźcie do tego w profesjonalny sposób .

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2011, 15:13:16 pm »
kiedy zaczyna się następna kolejka " ligi amatorów "?:) :drunken_smilie1:

Offline ksu

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 02, 2011, 19:55:26 pm »
Szanujmy się na wzajem i zgłaszajmy nieprawidłowości oszuści WYNOCHA Z naszej ligi !!! :icon_bounce:

Odp: Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 05, 2011, 22:37:19 pm »


Wracając do tematu walkowera zupełnie się zgadzam z Paloma89, gdzie był kapitan blokowianki w dniu meczu? gdzie był Pan Żądło (koordynator rozgrywek) który doskonale zna chłopaków z Młodych Gniewnych. Dlaczego po 2 tygodniach blokowianka nagle sobie przypomniała o tym że Młodzi Gniewni mieli nie regulaminowy skład?

Odpowiadam na pytanie 1, kapitan Blokowianki zgłosił w dniu turnieju Panu Żądło lecz nie miał przy sobie dowodów a jak sami wiecie w tym samym dniu nie jest się wstanie wydrukować Podkładki jeśli jest się na turnieju w tym dniu (ten punkt regulaminu jest niedożeczny i trzeba go moim zdanie zmienić następnym razem) człowiek się nie rozdwoi. I pytanie 2 czemu po dwóch tygodniach, niestety zebranie odbyło się dopiero w tedy na to już nie miał wpływu, on nie organizuje Walnych zgromadzeń tylko Szef ligi  jego zastępcy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 22:41:37 pm wysłana przez sirroko »

 

olej lniany sklep komputerowy koszulki i kubki dla informatyka oraz programisty śmieszne i nietypowe kubki | dziwne, u mnie działa | śmieszne koszulki z napisami | meble angielskie stylowe | renowacja organ | dobry | zespół muzyczny | metaloplastyka | projektowanie stron internetowych