Forum Dobczyce
Zaloguj się

Zakończenie sezonu Mistrzostw!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sam_RT

  • *****
  • 223
Zakończenie sezonu Mistrzostw!
« dnia: Listopad 27, 2008, 21:22:50 pm »
Po przerwie, spowodowanej problemami technicznymi, mamy przyjemność zaprosić wszystkich na ostatnią eliminację Samochodowych Mistrzostw o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Zawody odbędą się w niedzielę 14 grudnia, tradycyjnie już na terenie byłej giełdy samochodowej w Dobczycach. Organizatorem imprezy będzie niezmiennie Automobilklub Galicyjski.

Trasa, jak zawsze, będzie miała charakter mini-oesu, na którym nie zabraknie różnorodnej nawierzchni z przewagą odcinków szutrowych i łączników ziemnych. Zalecana płyta ochronna pod silnik. Nawet jeśli na trasie będzie zalegał śnieg, jazda na okolcowanych oponach nie będzie możliwa.

Wpisowe na imprezę wynosi 70zł. Jeżeli zawodnik będzie chciał być klasyfikowany w całym cyklu to pierwsze wpisowe wyniesie 90zł. Opłacenie wpisowego na cały cykl gwarantuje pierwszeństwo na liście zgłoszeń w razie przekroczenia limitu załóg, przewidzianego przez organizatora na poszczególne eliminacje.

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika.

Zapisy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną na adres agalicyjski@op.pl. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń! W przypadku zgłoszenia większej liczby zawodników będzie tworzona lista rezerwowa. Liczba zgłoszeń ograniczona do 60!

Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 9:00. Wcześniej organizator zapewnia przejazd wytyczonej trasy w kolumnie w celu zapoznania się z próbą.

Do biura należy zgłosić się do godziny 8:00 w celu podpisania zgłoszenia. W przypadku, gdy zawodnik nie pojawi się w wyznaczonym czasie, zgłoszenie może nie zostać przyjęte. Godzina podpisu zgłoszenia będzie rygorystycznie przestrzegana!

Za I, II i III miejsca w klasie w każdej eliminacji przewidziano pamiątkowe dyplomy oraz medale. Rozdanie nagród za kręciołek jak i cały cykl odbędzie się po zakończeniu eliminacji w sali Dobczyckiego MGOKu przy ulicy Podgórskiej 2. Dodatkowo odbędzie się losowanie uczestnika, któremu zwrócone zostanie wpisowe!

Dla każdego zawodnika przewidziano darmowy posiłek.

UWAGA! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na klubowy adres e-mail lub telefonicznie - 504 927 059.

Regulamin SMD i więcej informacji na stronie http://puchar.agalicyjski.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

olej lniany sklep komputerowy koszulki i kubki dla informatyka oraz programisty śmieszne i nietypowe kubki | dziwne, u mnie działa | śmieszne koszulki z napisami | meble angielskie stylowe | renowacja organ | dobry | zespół muzyczny | metaloplastyka | projektowanie stron internetowych | https://adresowo.pl/