Forum Dobczyce

Praca dla elektromechanika

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

« dnia: Luty 12, 2016, 11:10:47 am »
Pracownia Psychologiczna Profesja  jest polską firmą rekrutacyjną, specjalizującą się między innymi w rekrutacji i selekcji  kandydatów do pracy w kraju i za granicą. Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy zlokalizowanej na terenie Myślenic poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ELEKTROMECHANIK
(Kod Ref. ELM/02/2015)
Wymagania:
•   Wykształcenie kierunkowe zawodowe (elektronik/elektryk/mechanik przemysłowy) – lub wykształcenie średnie
•   Doświadczenie w pracy na stanowisku elektronika, elektryka, mechanika – minimum 2 lata
•   Aktualne uprawnienia SEP
•   Gotowość podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:
•   Prewencyjne przeglądy maszyn
•   Usuwanie bieżących usterek
•   Wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia
•   Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

Oferujemy:
•   Stabilne warunki zatrudnienia
•   Zatrudnienie na umowę o pracę
•   Atrakcyjne premie

Prosimy o  przesłanie aplikacji (CV) z podaniem kodu referencyjnego na adres:
e-mail: biuro@pracowniaprofesja.pl

olej lniany sklep komputerowy koszulki i kubki dla informatyka oraz programisty śmieszne i nietypowe kubki | dziwne, u mnie działa | śmieszne koszulki z napisami | meble angielskie stylowe | renowacja organ | dobry | zespół muzyczny | metaloplastyka | projektowanie stron internetowych | https://adresowo.pl/